DELTAGERE 2019

Bliver løbende opdateret efterhånden som tilmeldingerne kommer ind.

Senest opdateret 30. maj 2019 kl. 10.20
 

Navn Rotaryklub Holdnavn


Ledsager
golf

Ledsager
aftenfest
Aage Beenfeldt Amager      
Jan Borup Amager     Pia Borup
Lasse Bjørn Nørgård
Charlottenlund Hold 1    
Lau Torben Laursen
Charlottenlund Hold 1    
Jannik Calberg Hansson
Charlottenlund Hold 1    
Keld Ø. Christensen
Charlottenlund Hold 2    
Søren Jonassen
Charlottenlund Hold 2    
Bjarne Jensen
Charlottenlund Hold 2    
Jan Westergaard
Charlottenlund Hold 3    
Jesper Reumert Freitag
Charlottenlund Hold 3    
Ole Bygholm
Charlottenlund Hold 3    
Peder Jørgensen Esbjerg Vest      
David Drachmann-Sunne E-club The E-club All Star Team    
Maria Christensen E-club The E-club All Star Team    
Henrik Stirø-Larsen E-club The E-club All Star Team Birgit Stirø-Larsen  
Frank Jelmo E-club      
Christian Jensen Frederiksberg-Falkoner      
Flemming Rosenkilde Furesø Vesterbro-Brøndby Lis Mary Hansen  
Torben Justesen Furesø Vesterbro-Brøndby    
Jørren Kjær Brøndbyerne Vesterbro-Brøndby Sally Charnley  
Bjarne Karlsson Herlev      
Johnny Herrmann Herlev      
Jesper Følbæk Nielsen Hillerød Hillerød 1    
Johnny Kofoed-Jensen Hillerød Hillerød 1    
Niels Olsen Hillerød Hillerød 1    
Christian Eriksen Hillerød Hillerød 2    
Jesper Ilsted Hillerød Hillerød 2    
Peter  Arke Hillerød Hillerød 2    
Flemming Thorslund Holbæk Østre   Sus Thorslund  
Jens Bøgelund Kastrup Hvidovre   Anne Steensgaard
Jan Spure Glostrup Vestegnen Hvidovre    
Kim Garde Madsen Glostrup Vestegnen Hvidovre    
Kurt G. Nielsen Korsør Korsør 2    
Poul Møller Korsør Nor Korsør 2    
Jørgen Klode Slagelse Antvorskov Korsør 2    
Allan Booker Korsør Nor Korsør 1 Mette Booker  
Henrik Lundgaard Korsør Nor Korsør 1   Oline Lundgaard
Heidi Rosendahl Jensen Korsør Nor Korsør 1    
Aage Rønn Christensen Korsør Nor Korsør 3    
Marius Bundgaard Lauridsen Horsens Vitus Bering Måske i år...    
Claus Vad Korsør Nor Måske i år...   Helle R. Nielsen
Martin Kristoffersen Korsør Nor Måske i år...   Sussie & Mie Navntoft
Jens  Madsen Korsør Nor      
Poul Erik  Brønsholm Korsør Nor Korsør 3   Lis Laue
Steen Poulsen Korsør Nor Korsør 3    
Per Eskildsen        
Michael Nielsen Ringsted Sct. Bendts     Tove Ericius
Benedikte von Obelitz Rungsted   Per Brøndum Andersen  
Erik Weber Rungsted   Birgit Weber Olesen  
Ivan Andrés Rungsted     Signe Andrés
Ib Hedegaard  Sørensen Virum-Sorgenfri  Virum-Sorgenfri    
Ole Jannik Stjernø Virum-Sorgenfri  Virum-Sorgenfri    
Jeanette Oppenheim Virum-Sorgenfri Virum-Sorgenfri